FOTO/ Turp! Ja çfarë veprimi skandaloz bëri Bale ndaj fëmijëve shqiptarë – ERTV

FOTO/ Turp! Ja çfarë veprimi skandaloz bëri Bale ndaj fëmijëve shqiptarë

Ylli i Real Madrit dhe i Uellsit, Garet bale, ka bërë një gjest aspak prej kampioni në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Uellsit, e fituar me rezultatin 1-0 nga kuq e zinjtë.

Në përfundim të sfidës fëmijët e pranishëm në fushë, i janë afruar Bale për ti kërkuar autograf dhe për të bërë foto, në këtë moment ylli i Realit i ka shtyrë fëmijët shqiptarë sikur të ishin lecka.