Si dukeshin liderët e së majtës (sot) para 25 vitesh – VIDEO – ERTV

Si dukeshin liderët e së majtës (sot) para 25 vitesh – VIDEO

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë pësuar ndryshimet më drastike!

Videoja e mëposhtme është nga një kongres i forumit rinor socialist dy dekada më parë.

Pjesë e tij ishin figurat e njohura të Partisë Socialiste dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erjon Braçe, Pandeli Majko, Fatos Nano etj.

Shikojeni videon :