Lajme nga Berisha: Denoncimet e qytetarit Dixhital për lidhjet e Balilit me Ramën, Tahirin dhe… – ERTV

Lajme nga Berisha: Denoncimet e qytetarit Dixhital për lidhjet e Balilit me Ramën, Tahirin dhe…

Lexoni statusin më të fundit ish-KR Berisha

Keto jane lidhjet e denoncuara nga qytetare dixhital te Eskobarit te Ballkanit me Ediskobarin, Saimir Habilin dhe narkokomisaret e policise!

Lexoni mesazhet e publikuara ne maj te vitit 2016. sb

May 15/2016, 15:30

Qytetari dixhital informon:

Klement Balili ne fund te vitit te kaluar shoqeroi Edi Ramen tek nje grup sarandiotesh ne Rodos qe sipas tij jane boset droges ne zone dhe kane nje seri lokalesh!

Mirmbrema zoti Berisha.Klement Balili qe esht shpallur si Eskobar i Ballkanit esht personi qe e coi Ramen para disa kohesh dhjetorin qe kakoi ne Rodho atehere qe u takua me baronet e droges.Rama ishte ne Sarand dhe iku per gjith naten ne Rodo e coi Keli tek kto persona qe kan lidhje te forta se jan Sarandjot dhe kan klabe ne Rodo. Kjo foto zoti berisha esht bere ne kohen qe Rama vajti nga saranda ne Rodo.Kto jan bosat e droges qe kan gjith clabet e Rodosit dhe jan miqt e Rames.Pronari i lokalit ne rrodho Faliraqi esht shqiptar sarandjot aty kercet droga … Ka dhe nja 15 lokale atje ne Faliraqi Ne clabet e tyre behet nami ne drog jan nga Saranda Sikurse Keli qe punon Hotelin qe quhet Santa kuaranta.Keli esht Klementi esht nga Saranda. Personi quhet Kozma Kote.”

May 17/2015, 12:35

miremengjesi doktor urdherin e Tahirit,Klemnt Babalili per tu larguar nga shqiperia e kamarre direkt nga shefi i komisaritit te Sarandes.Po keshtu kushurinjet e Sajmir Tahirit jane te lidhur ngushte me Klement dhe Rigers Balilin te cilet ka qene tek Santa Kuaranta mbas dates 8 maj ,nje dite me mbrapa kapjes se skafit me kanabis ne Greqi.Gjithashtu shefi komisiaritit Sarandes, shefi komisariatit te Delvines,dhe shefi I komisariatit te kufirit Sarande, kjo treshe darkonin se bashku me K.B,dhe kryatarin e bashkise Delvine cdo nate tek kompleksi Santa Kuaranta,ai dhe vellezretit e tij ,u njotuan nga keta shefa dhe nga kusherinjte e Tahirit per kontroll nga policia.