Lajme nga Berisha: Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve! – ERTV

Lajme nga Berisha: Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve!

Statusi i Berishes

Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve!

Lexoni denoncimin e oficerit dixhital. sb

Pershendetje dokto po punoj inspektor ne polici nuk me kane vene fshesen akoma partia socialiste.skandal policia e shtetit BILISHT-KORCE po bejne transportin e klandestineve pasi keta te fundit kalojne kufirin e gjelber policia i mer dhe iu ben letrat per azil politik kundrejt pageses 500 euro per person.

me pas policia e bilishtit i shoqeron me fugon tek policia e korces ku policia e korces i mer kundrejt pageses dhe i con ne kampin e babrru tirane.

ne tirane klandestinet qendrojne 1 dite dhe shoqerohen perseri deri ne kufi me malin e zi.e thene me thjeshte policia mer lek per letrat e azilit dhe per transportin e klandestineve.

publikoje doktor shume respekte.anonim ju lutem se me heqin nga puna