ER-TV – ERTV

Author: ER-TV

Mos e bëni kaq joserioze “Ndragetën”!

Nga Mero Baze/ Përgjimet e Antimafias italiane rreth disa bashkpuntorëve të “Ndragetës”, kanë çuar në.

FOTO: Një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, takoi Lulzim Bashën në Tiranë

Gazeta Tema ka siguruar një foto ku shihet se një nga ”mafiozët” e përmendur në.

Faturisti që u kthye në oligark! Ja si e falën gjyqtarët bashkëshortin e Ina Zhupës

“Vlera e përjetshme e çdo kohe është dashuria. Ja kushtoj dashurisë time Fabian Goçi”. Ky.

Zgjedhjet e 2021-shit/Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i.

Del dhe akuzon në emër të qytetarëve, por kush është në të vërtetë Ina Zhupa?!

Të gjithë e njohim Ina Zhupën. Jo për ndonjë aftësi të saj, as për ndonjë.

Skandali i “Byzylykëve” 1.5 milion euro. Pse SPAK-u duhet të hapë dosjen për Lorenc Dybelin dhe Ermal Beqirin?

Skandali i 300 byzylykëve elektronikë, të destinuar për të burgosurit, blerë për 1.5 milionë euro.

Policia në aksion, i heq patentën Shkëlzen Berishës dhe Ermal Mamaqit

Ndoshta 7 vite më parë kjo nuk do t’i ndodhte djalit të ish-kryeministrit, Sali Berisha,.

Sondazhi/ A e fiton Rama mandatin e 3-të? Ja si votuan 14.000 shqiptarë

Në kohën kur diskutimet për Reformën Zgjedhore janë në kulmin e tyre, grupi mediatik “Fjala”.

Ta bësh botën të pasigurtë – Vladimir Putin 20 vite në pushtet

Më 9 gusht 1999, Vladimir Putin u zgjodh kryeministër i Rusisë. Njeriu, tek i cili.

Policia kujton 4-ër efektivët e rënë gjatë operacionit për kapjen e Dajtit

Policia e Shtetit ka zhvilluar të mërkurën homazhe në përkujtim të 10 vjetorit të vrasjes.