Aktualitet – ERTV
Zgjedhjet e 2021-shit/Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i.

Del dhe akuzon në emër të qytetarëve, por kush është në të vërtetë Ina Zhupa?!

Të gjithë e njohim Ina Zhupën. Jo për ndonjë aftësi të saj, as për ndonjë.

Skandali i “Byzylykëve” 1.5 milion euro. Pse SPAK-u duhet të hapë dosjen për Lorenc Dybelin dhe Ermal Beqirin?

Skandali i 300 byzylykëve elektronikë, të destinuar për të burgosurit, blerë për 1.5 milionë euro.

Policia në aksion, i heq patentën Shkëlzen Berishës dhe Ermal Mamaqit

Ndoshta 7 vite më parë kjo nuk do t’i ndodhte djalit të ish-kryeministrit, Sali Berisha,.

Sondazhi/ A e fiton Rama mandatin e 3-të? Ja si votuan 14.000 shqiptarë

Në kohën kur diskutimet për Reformën Zgjedhore janë në kulmin e tyre, grupi mediatik “Fjala”.

Policia kujton 4-ër efektivët e rënë gjatë operacionit për kapjen e Dajtit

Policia e Shtetit ka zhvilluar të mërkurën homazhe në përkujtim të 10 vjetorit të vrasjes.

Aksioni anti-informalitet/ Rama nxjerr foton e restorantit të peshkut: Yllo, se t’kom ene katunarin tim anej nolt, men për her tjetër me kuponat

Në kuadër të luftës së qeverisë kundër informalitetit, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një mesazh.

PD dorëzon bashkinë e Vorës

Në Vorën, bastion të demokratëve, bashkia iu dorëzua socialistëve pa asnjë rezistencë.

Basha i përmend prangat Metës

residenti Ilir Meta ka shenjëstruar mëngjesin e sotëm opozitën joparlamentare dhe drejtuesit e saj. Më.

Denoncoi vjedhjen e makinës, por kishte harruar ku e kishte parkuar…

A ju ka ndodhur ndonjëherë të mos ju kujtohet se ku e keni parkuar makinën?.