Kronike – ERTV
Kush po i ekzekuton dëshmitarët shqiptarë të një vrasjeje në Greqi?

Duket se vrasja e Albert Bakos dy javë më parë, dhe vdekja e Bandiol Tushajt,.

Tentuan të grabisin bankomatin, arrestohen të dyshuarit

Gjatë orëve të para të mëngjesit të së shtunës persona te janë munduar të grabisin.

Pezullohet Prokurori i Gjirokastrës, dy të tjerë në pranga
Zhduken dy vajza shqiptare në Britani, prej një jave asnjë… (Emrat)
Kamionisti shqiptar kapet me 1 mln euro
“E dimë kush e bëri 21 janarin”, Artan Hoxha: Ka prova të reja!
Pezullohet dosja ndaj Agron Xhafajt, nuk ka prova të mjaftueshme

Pezullohet për mungesë provash nga Prokuroria e Krimeve të Rënda dosja penale ndaj shtetasit Agron.

Më “të fortët” e Tiranës, policia publikon e emrat e 22 të kërkuarve (FOTO)

Emrat e 22 “më të fortëve” të kryeqytetit janë publikuar sot nga Policia e Shtetit.

Mashtrime me rimbursimet e barnave, arrestohen dy farmacistë

Dy farmacistë të dyshuar si të përfshirë në skemën e mashtrimit të rimbursimit, janë arrestuar.

Si ranë amerikanët në gjurmët e Klement Balilit