Kronike – Page 6 – ERTV
Aksidentohet makina me lëndë narkotike, humb jetën drejtuesi i mjetit

Një aksident ka ndodhur në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë-Kaluer në Lezhë, në.

Policia publikon emrat dhe fotot e personave më të rrezikshëm në Fier
Sherr në familje, 63-vjeçari plagos gruan me thikë

Një sherr mes një çifti bashkëshortësh ka bërë që burri të rrëmbejë thikën në kuzhinë.

Tahiri është i pafajshëm, Artan Hoxha tregon “provat”

I ftuar në studion e “Top Talk”, gazetari Artan Hoxha ka shuar një kureshtje të.

Ndalohet në Spanjë drejtuesi i grupit “Bajri”

Enver Bajri i dyshuari si drejtuesi i grupit te Bajri është ndaluar nga policia spanjolle,.

Morën peng 46-vjeçarin për borxhin e ish-gruas, ndalohen dy vëllezërit

Ish gruaja e S. Braçe, 46 vjeç, nga Hekali i Mallakastrës u kishte marrë borxh.

Pranga bullgarit, vidhte bankomatët në Tiranë

Një shtetas bullgar është prangosur nga policia pasi në bashkëpunim me një tjetër bashkëatdhetarin e.