Sociale – ERTV
E Rrallë/ Delfinët spektakël në Brigjet e Karaburunit – VIDEO

Një grup delfinësh kanë dhuruar spektakël në brigjet e Karaburunit, për të gjithë turistët. Lëvizjet.

Juridiku i bllokuar; Studentët: Të ngujuarit janë anëtarë të LRI dhe FRPD
Ngujimi në universitete, qeveria: Pengmarrje! Të ndërhyjë Rektori!
Nga dhimbja e kokës, te humbja e interesit për seks – Çfarë i ndodh trupit tonë kur e urrejmë punën

Kushdo nga ne ka pasur ditë të këqija në punë, po ka shenja rreth së.

Këndi i ri i lojërave: Bashkia e Tiranë: Qytetarët të identifikojnë hapësirat e lira

Një kënd i ri lodrash është shtuar për fëmijët e Tiranës. Këndi i 40, është.

Lulja kërkon ndihmë në “Dua të të bëj të lumtur”, ministrja Manastirlliu reagon e para

Historia e Lules, që u trajtua këtë të shtunë në programin “Dua të të bëj.

24-vjeçarja kapitene thyen tabunë në historinë njëshekullore të Kapitenerisë

Ajo është vetëm 24 vjeç dhe ka thyer një tabu, duke shënuar emrin e saj.

Një grua e varfër para gjyqit

“Kërkoj mëshirë”… Kjo është fraza më e përdorur e dhjetëra të pandehurve para gjyqtarëve, në.

Ligji i ri, 300 euro për shtetësinë shqiptare. Origjina, kategori e re

Ulja e numrit të popullsisë po detyron qeverinë shqiptare që të ndryshojë ligjin “Për shtetësinë”.

Humbi jetën nga i ftohti në derën e spitalit. Endacaku 68-vjeçar vuante nga diabeti