Lajme nga Berisha – ERTV
Lajme nga Berisha: Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve!

Statusi i Berishes Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve! Lexoni denoncimin e oficerit dixhital. sb Pershendetje.

Lajme nga Berisha: Denoncohen lidhje te reja te Eskobarit me Ediskobarin

Statusi i plotë i ish-KR Berisha

Lajme nga Berisha: Sot është një tjetër e premte e zezë

Kësaj here e ka me Metën Statusi i plotë i ish-KR Berisha

Lajme nga Berisha: Denoncimet e qytetarit Dixhital për lidhjet e Balilit me Ramën, Tahirin dhe…

Lexoni statusin më të fundit ish-KR Berisha