Kryesore – ERTV
Mos e bëni kaq joserioze “Ndragetën”!

Nga Mero Baze/ Përgjimet e Antimafias italiane rreth disa bashkpuntorëve të “Ndragetës”, kanë çuar në.

FOTO: Një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, takoi Lulzim Bashën në Tiranë

Gazeta Tema ka siguruar një foto ku shihet se një nga ”mafiozët” e përmendur në.

Faturisti që u kthye në oligark! Ja si e falën gjyqtarët bashkëshortin e Ina Zhupës

“Vlera e përjetshme e çdo kohe është dashuria. Ja kushtoj dashurisë time Fabian Goçi”. Ky.

Zgjedhjet e 2021-shit/Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i.

Policia në aksion, i heq patentën Shkëlzen Berishës dhe Ermal Mamaqit

Ndoshta 7 vite më parë kjo nuk do t’i ndodhte djalit të ish-kryeministrit, Sali Berisha,.

Sondazhi/ A e fiton Rama mandatin e 3-të? Ja si votuan 14.000 shqiptarë

Në kohën kur diskutimet për Reformën Zgjedhore janë në kulmin e tyre, grupi mediatik “Fjala”.

Ta bësh botën të pasigurtë – Vladimir Putin 20 vite në pushtet

Më 9 gusht 1999, Vladimir Putin u zgjodh kryeministër i Rusisë. Njeriu, tek i cili.

Policia kujton 4-ër efektivët e rënë gjatë operacionit për kapjen e Dajtit

Policia e Shtetit ka zhvilluar të mërkurën homazhe në përkujtim të 10 vjetorit të vrasjes.

Aksioni anti-informalitet/ Rama nxjerr foton e restorantit të peshkut: Yllo, se t’kom ene katunarin tim anej nolt, men për her tjetër me kuponat

Në kuadër të luftës së qeverisë kundër informalitetit, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një mesazh.

PD dorëzon bashkinë e Vorës

Në Vorën, bastion të demokratëve, bashkia iu dorëzua socialistëve pa asnjë rezistencë.