Sport – ERTV
Majlinda Kelmendi e pathyeshme edhe në Tel Aviv
Na dha fitoren ndaj Serbisë, avokati tregon çelësin e suksesit
Dy futbollistë të Partizanit drejt Serie A

Nga Italia vjen një lajm që ka në qendër të vëmendjes skuadrën e Partizanit. Chievo.

Fabregas zhgënjen kuqezinjtë, ‘parkohet’ në Monako

Mesfushori spanjoll Francesk Fabregas ishte kthyer në objektivin numër 1 të Milan në merkaton e.

Xhaka ‘ndan’ Arsenalin: I shtrenjtë apo i domosdoshëm!
E kërkon Roma, Panucci pranë largimit nga Shqipëria

Pozitat e Eusebio di Franceskos në pankinën e Romës janë tronditur ndjeshëm në këtë sezon.

Zyrtare, Man.United i tregon derën Mourinhos, dorëheqje apo shkarkim?!

Jose Mourinho nuk është më trajneri i Manchester United. Humbja në derbin e Anglisë ndaj.

Mema qan papërgjegjshmërinë e lojtarëve. Gega: Rëndësi kanë tre pikët

Një fitore 2-1 me përmbysje shijon gjithmonë, por kur ajo arrihet në derbi merr vlera.

Tiranës s’i bën punë as macja e zezë. Partizani fiton me përmbysje

Një fitore në derbi nuk shijon kurrë si gjithë të tjerat. Madje bëhet edhe më.

Pirro Dhima: Grekët janë racistë ndaj të dobëtëve dhe të varfërve

Kampioni olimpik dhe Presidenti i Federatës së Peshëngritjes amerikane, Pirro Dhima ka rrëfyer për mediat.