TV Gossip – ERTV
TopAwards/ Largohet nga klasifikimi një prej këngëve më të vjetra

Pavarësisht se nga java në javë, “The Top List” i shtohen projekte të reja muzikore,.

Di Caprio kapet mat, shkon me dy modele brenda ditës…

Mesa duket artisti i madh Leonardo Di Caprio ka një dobësi për modelet dhe e.

Cash Warren i dashuruar si ditën e parë me Jessica Alba!

Edhe pse së shpejti do të festojnë një dekadë të martesës së tyre, ata vazhdojnë.

Rita Ora provokon sërish

Çdo ditë e më shumë, Rita Ora po fiton vëmendjen e medias rozë, jo vetëm.

Kylie Jenner shtatzënë, pret një vajzë?!

Kylie Jenner duket se pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Travis Scott..

Ndahet një çift tjetër i showbizit shqiptar?!

Vetëm disa muaj të shkurtër zgjati lidhja e reperit kosovar Mozzik dhe modeles Loreda Nazefi..