Uncategorized – ERTV
Rama: Kushtetuta nuk njeh refuzimin e ministrave

Nё Shqipёri, kryeministri Edi Rama tha sot se kushtetuta nuk i njeh asnjё tё drejtё.

Shkëndija fiton derbin shqiptar

Shkëndija e Tetovës fiton derbin shqiptar ndaj Shkupit dhe fluturon në krye të klasifikimit. Një.

Ishulli i Zakinthos zhvendoset me 3 cm

Tërmeti i fuqishëm i përpara disa ditëve e ka zhvendosur në mënyrë të përhershme ishullin.

Kampionati i parë “Canoe & Kayak Sprint” në Liqenin e Tiranës

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Kanotazhit sjellin sot Kampionatin.